fbpx

TYPE YOUR SEARCH HERE

Top

‘’ Su-hayat “

Stoneware-El yapımı
2020

“Su-hayat”

Suyla Buluşan Sanatın Zarafeti

Hayatın kaynağı olan su, insanlığın varoluşundan beri geleneksel ve kültürel bir özellik taşıyan sanatsal formlara ilham vermiştir. Bu ilhamla tasarlanan ve Stoneware seramik malzemesiyle hayat bulan “Su-Hayat” Seramik Sürahi Kolleksiyonu, suyun kutsallığını, bereketini, evrenselliğini ve yaşamsal enerjisini yansıtmaktadır.

M.Ö. 6000’li yıllarda Anadolu topraklarında başlayan çömlekçilik sanatıyla birlikte, insanlar suyu taşıma, saklama ve sunma ihtiyaçlarını karşılamak için su kaplarına yönelmişlerdir. Bu gelenek, zamanla sofralarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

“Suyun kutsallığı, bereketi, evrenselliği ve yaşamsal enerjisi” mottosuyla tasarlanan “Su-Hayat” Seramik Sürahi Kolleksiyonu, el yapımı ve özel detaylara sahip sürahilerden oluşmaktadır. Her bir sürahi, suyun değerini ve önemini hatırlatmayı amaçlamaktadır.

Bu koleksiyon, suyun akışını, dinginliğini ve canlandırıcı etkisini yansıtan benzersiz tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Her bir parça, ustalıkla şekillendirilen Stoneware seramik malzemesiyle güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

“Suyun Hayat” temasını yansıtan her bir sürahi, evlerimize ve sofralarımıza doğanın içsel dengesini taşır. Bu koleksiyonla birlikte, suyu içmek bir ritüele dönüşecek ve suyun yaşam veren özelliği daha da anlamlı hale gelecektir.

“Su-Hayat” Seramik Sürahi Kolleksiyonu, el yapımı sanatın zarafetiyle suyla buluşuyor. Siz de bu özel koleksiyonla, suyun değerini tekrar hatırlayacak ve sofralarınıza mistik bir atmosfer katacaksınız.

Kolleksiyonu incele!…

ONE HANDMADE CERAMIC
One Handmade Ceramic
02123231353
[email protected]
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi,
Bilgi Sokak No:23/B Sarıyer
İstanbul
Open chat
Size yardımcı olmak için buradayım!
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız.