fbpx

TYPE YOUR SEARCH HERE

Top
Çocuk etkinliği, seramik atölyesinde seramik yapan kız çocuk

yaz tatilinde çocukların yaratıcılığını serbest bırakın!

İstanbul Etiler’de çocuklarınızın yaz tatilini yaratıcılık ve eğlenceyle dolu bir deneyimle renklendirin. Seramik Atölyemize katılan çocuklarımızın hayal gücünü şekillendirme heyecanına ortak olun!

“🎨 Yaz tatilinde çocuklarınızın yaratıcılığını serbest bırakın! Seramik Atölyemizde harika bir yaz programı sunuyoruz. Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 5-12 yaş arası çocuklar için unutulmaz workshoplar düzenliyoruz.

🌞 Bu keyifli etkinliklerde çocuklarımız, seramik sanatının büyülü dünyasına adım atacak ve el becerilerini geliştirecekler. Her bir workshop 2 saat sürecek ve 4 hafta boyunca devam edecektir.

🖌️ Seramik Atölyemizin deneyimli eğitmenleri, çocuklarımızı seramik sanatının temelleriyle tanıştıracak ve onlara el yapımı seramik objelerin nasıl oluşturulduğunu öğretecek. El boyaması, şekillendirme teknikleri ve renkli boyalarla yaratıcılıklarını ifade etme fırsatı bulacaklar.

🌈 Çocuklarınızın hayal gücünü canlandırmak ve özgüvenlerini artırmak için mükemmel bir fırsat! Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kuracak, eğlenceli ve öğretici bir ortamda keyifli vakit geçirecekler.

📅 Yerler sınırlıdır, bu muhteşem fırsatı kaçırmayın! Kayıt yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için bize DM atabilir veya iletişim bilgilerimizi profilimizde bulabilirsiniz.

🌟 Çocuklarınızın yaz tatilini yaratıcılık ve eğlenceyle dolu bir deneyimle renklendirin. Seramik Atölyemize katılan çocuklarımızın hayal gücünü şekillendirme heyecanına ortak olun!”

ONE HANDMADE CERAMIC
One Handmade Ceramic
02123231353
[email protected]
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi,
Bilgi Sokak No:23/B Sarıyer
İstanbul
Open chat
Size yardımcı olmak için buradayım!
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız.